fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

RODZINA SUV

Pewność wynika z charakteru

Innowacyjne SUV’y Volkswagena 2021

Sprawdź atrakcyjne rabaty oraz nowoczesne formy finansowania, które gwarantują niską ratę miesięczną.

Ale to nie wszystko! Wybierz swój model i zapytaj o promocyjny leasing 101%!

Wsiądź do nowego Volkswagena i poczuj się nieziemsko.

Rodzina SUV 2021

Przebojowy T-Cross

już od 591 zł netto/mies¹

Niestraszny mu miejski zgiełk czy wysokie tempo twojego życia – wszechstronnie uzdolniony, zwinny crossover dzięki przebojowej sylwetce i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, sprawdzi się w roli pełnego wigoru kompana.

Rodzina SUV 2021

Zadziorny T-Roc

już od 616 zł netto/mies¹

Charakterny SUV swoją zadziorność podkreśla m.in. świetną dynamiką i właściwościami jezdnymi, odważnym designem czy wreszcie szeregiem innowacyjnych systemów wspierających kierowcę. Krewki T-Roc przypadnie do gustu pewnym swoich umiejętności.

Sprawdź dostępne od ręki

Rodzina SUV 2021

Bezkompromisowy Tiguan

już od 885 zł netto/mies¹

Innowacyjny, przestronny i ponadczasowy. Po prostu bezkompromisowy. Napęd na cztery koła 4MOTION czy rozbudowana lista rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo, świadczą o sile charakteru najpopularniejszego SUVa w ofercie Volkswagena.

Sprawdź dostępne od ręki

Rodzina SUV 2021

Elektryzujący Tiguan eHybrid Plug-In

już od 1 284 zł netto/mies¹

Tiguan eHybrid z napędem hybrydowym typu plug-in po jednokrotnym naładowaniu akumulatora do jest w stanie przejechać około 50 km w trybie elektrycznym, gwarantując komfortową ciszę we wnętrzu samochodu. Dzięki połączeniu silnika elektrycznego ze spalinowym, mocy 245 KM, jak i dostępności wielu zaawansowanych rozwiązań technologicznych, Tiguan eHybrid wynosi przyjemność użytkowania SUV-a na nieznany dotąd poziom.

Sprawdź dostępne od ręki

Rodzina SUV 2021

Wszechstronny Tiguan Allspace

już od 1 145 zł netto/mies¹

Niezależnie od okoliczności i w zależności od potrzeb – Tiguan Allspace zapewni imponującą przestronność dla nawet siedmiu pasażerów, połączoną z innowacjami, wpływającymi na komfort twoich podróży. Oferuje pewność na drodze, ale i iskrę szaleństwa po zjechaniu z asfaltu.

Sprawdź dostępne od ręki

Rodzina SUV 2021

Imponujący Touareg

już od 2 134 zł netto/mies¹

O jego sile nie stanowią wyłącznie imponujące gabaryty. Potężny SUV wyznacza kurs na wyższy poziom technologii. Takie rozwiązania, jak zestaw cyfrowych wskaźników Innovision Cockpit, pneumatyczne zawieszenie, kamera termowizyjna czy asystent wjazdu na skrzyżowanie sprawią, podkreślają innowacyjność Touarega.

Sprawdź dostępne od ręki

Rodzina SUV 2021

Elektryzujący Touareg eHybrid Plug-In

już od 2 639 zł netto/mies¹

Wielki SUV w wersji eHybrid dzięki napędowi hybrydowemu typu plug-in jest pełen niespodzianek. 381 KM mocy wskazywałoby, że mamy do czynienia z potężnym silnikiem spalinowym, podczas gdy wspiera go silnik elektryczny zapewniający lokalną zeroemisyjność i możliwość pokonania ponad 40 kilometrów wyłącznie dzięki energii elektrycznej. Styl, zaawansowanie technologiczne, niezwykły komfort w połączeniu z hybrydowym napędem czynią Touarega jeszcze atrakcyjniejszym.

Sprawdź dostępne od ręki

1. Rata w leasingu dla przedsiębiorców Volkswagen Business Care dla parametrów:

15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km

 

Sprawdź inne modele dostępne od ręki z rabatami!

 

 

Kontakt

Formularz kontaktowy

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcej

Volkswagen Bursiak 2022