fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team – Crafterem i Californią po zwycięstwo

Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team to profesjonalna drużyna kolarstwa górskiego zarejestrowana w UCI, z tytułem drużynowego Mistrza Polski w przełajach i w kolarstwie górskim, która składa się z 8 wyczynowych zawodników. Wśród nich znajduje się trzech Mistrzów Polski i dwóch olimpijczyków. Trenerem zespołu jest Bogdan Czarnota, odpowiadający także za przygotowanie kadry narodowej. Głównym sponsorem całej drużyny jest marka Volkswagen Samochody Użytkowe, która przekazała zawodnikom w użytkowanie dwa samochody: Volkswagena Craftera i Volkswagena Californię.

Zespół, podobnie jak w zeszłym roku, to czołowi i zawodnicy kolarstwa górskiego:

  • Marek Konwa, wielokrotny mistrz Polski i medalista mistrzostw świata, olimpijczyk,
  • Katarzyn Solus-Miśkowicz, medalistka mistrzostw Polski, olimpijka
  • Jakub Zamroźniak, mistrz Polski do lat 23,
  • Michalina Ziółkowska, mistrzyni Polski w maratonie MTB,
  • Michał Ficek, medalista mistrzostw Polski w maratonie MTB,
  • Piotr Kryński, medalista Pucharu Polski
  • Bartosz Janowski
  • Anna Urban, zwyciężczyni Pucharu Polski w maratonach MTB w kategorii Elita

trenowani pod okiem doświadczonego zawodnika i trenera Bogdana Czarnoty, który odpowiada także, za przygotowanie kadry narodowej kolarstwa górskiego.

Zawodnicy patrzą daleko w przyszłość. Najbliższe dwa lata będą okresem ciężkich przygotowań. Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team ma na horyzoncie zbliżające się Igrzyska Olimpijskie w 2020 roku, odbywające się w Tokio. Niezwykle istotne jest, aby działać według określonego planu przygotowań, który pozwoli naszym kolarzom odnieść sukces na igrzyskach.

Zawodnicy przemierzają kilometry nie tylko na rowerach. Zawody odbywające się w całej Europie, bardzo często wymagają długich podróży. Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team w sezonie 2018/2019 ma do swojej dyspozycji dwa nowe samochody: Volkswagena Craftera oraz Volkswagena Californię. Dzięki wielu funkcjonalnościom samochody dają możliwość wygodnego, szybkiego podróżowania z możliwością bezpiecznego przewiezienia rowerów i potrzebnego sprzętu.

Volkswagen Crafter, przystosowany został do przewozu 9 osób. Z myślą o komforcie podczas długich tras, każdy z pasażerów posiada indywidualny fotel z możliwością regulacji pochylenia oparcia. Duża przestrzeń bagażowa pozwala na bezproblemowe przewiezienie rowerów i potrzebnych części zapasowych. Dodatkowo z myślą o bezpieczeństwie, samochód wyposażony został m.in.: w napęd 4MOTION, kamerę cofania, „Light Assist” – asystenta świateł drogowych, „Lane Assist”- asystenta utrzymania pasa ruchu, czy ACC – aktywny tempomat oraz system automatycznego hamowania po kolizji.

Volkswagen California to nie tylko idealny samochód na trasę, ale także miejsce, w którym podczas zawodów zawodnicy mają możliwość zregenerować się na jednym z wygodnych łóżek. Jedno znajduje się pod otwieranym dachem, drugie powstaje po rozłożeniu dolnej kanapy. Rowery zawodnicy przewożą na bagażniku zamontowanym na klapie, a części zapasowe w bagażniku dachowym. Wszystkie akcesoria pochodzą z oferty marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Sam samochód wyposażony został m.in.: w napęd 4MOTION, kamerę cofania, aktywny tempomat, czy też system wspomagania ruszania pod górę.

Volkswagen Bursiak 2023