fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news
04
listopad 2019

Volkswagen e-Crafter z tytułem „Dostawczego Samochodu Ekologicznego Roku”

Targi EkoFlota, to impreza będąca okazją do zaprezentowania najbardziej aktualnej oferty na rynku pojazdów niskoemisyjnych oraz rozwiązań ułatwiających tworzenie flot ekologicznych samochodów. Podczas Targów wręczono statuetki dla najbardziej proekologicznych aut i rozwiązań. Nagrodę w kategorii „Dostawczy Samochód Ekologiczny Roku” otrzymał Volkswagen e-Crafter.

Pierwszy dzień IV Targów EkoFlota – Motoryzacja Przyszłości zakończył się Galą, podczas której wręczono statuetki wyróżniające najbardziej ekologiczne zdaniem kapituły samochody, rozwiązania techniczne i ludzi mających duży wkład w rozwój elektromobilności. Kapituła konkursu składająca się z dziennikarzy Polskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Motoryzacyjnych oraz redakcji magazynu Menadżer Floty, przyznała nagrody w sześciu kategoriach.

W kategorii „Dostawczy Samochód Ekologiczny Roku” nagrodę otrzymał w pełni elektryczny Volkswagen e-Crafter, za – jak uzasadnia kapituła – „kompleksowe podejście do logistyki miejskiej”.

„Bardzo się cieszymy, że kapituła konkursu doceniła jakość i zalety w pełni elektrycznego Volkswagena e-Craftera” – mówi Magda Piekarczyk, Kierownik komunikacji marketingowej i PR marki Volkswagen Samochody Dostawcze. „Nagroda, która została przyznana e-Crafterowi, to nie tylko wyróżnienie samego samochodu, ale także idei, którą wraz z nowym modelem wprowadza marka. Jesteśmy przekonani, że samochody elektryczne są przyszłością nowoczesnej logistyki miejskiej, zrównoważonego rozwoju proekologicznego i prospołecznego. Wykorzystanie samochodów elektrycznych w transporcie i logistyce miejskiej znacząco wpłynie na redukcję smogu i hałasu w centrum miast, a co za tym idzie na podniesienie komfortu życia społeczności lokalnych.”

Silnik elektryczny Volkswagena e-Craftera o mocy 136 KM zasilany jest bateriami zamontowanymi pod podłogą, dzięki czemu auto zachowuje ładowność na poziomie jednej tony, a jego przestrzeń ładunkowa to 10,7 m3. Zasięg auta to 173 km, a ładowanie baterii do 80 % trwa zaledwie 45 minut.

Podczas IV Targów EkoFlota – Motoryzacja Przyszłości, w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentowano najnowsze modele ekologicznych samochodów wielu marek, ale także alternatywne sposoby przemieszczania się po zatłoczonych miastach, takie jak elektryczne hulajnogi i skutery. Odbyła się również Konferencja E-Mobility, w dużej mierze poświęcona rozwojowi rynku pojazdów elektrycznych i odpowiedniej infrastruktury, a także wdrażaniu elektrycznych flot samochodów w firmach.

Volkswagen Bursiak 2023