fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

Małgorzata Pustelnik Asystentka Serwisu

Jakub Gołembiewski Doradca Serwisowy

Mikołaj Jóźwiak Doradca Serwisowy

Aleksander Adler Doradca Serwisowy

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Wykonujemy naszą pracę tak, aby zadowolenie Klienta sięgało *****

service

Jesteśmy Autoryzowaną Stacją Obsługi Samochodów Volkswagen i Skoda, z dostępem do nowoczesnej i innowacyjnej technologii napraw samochodów z grupy VW. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

service

Zapraszamy do naszego serwisu. Tu dokonacie Państwo przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, tu zadbamy, aby Państwa samochód spełniał wszelkie rygorystyczne wymogi dotyczące bezpieczeństwa i sprawności. Wszystkie  czynności serwisowe posiadają pełną dokumentację, zgodną z europejskimi standardami. Stawiamy na bardzo dobrze wyszkolony personel, gwarantujący najwyższą jakość świadczonych usług.

service

Ambicją serwisu jest świadczenie usług o najwyższym poziomie dla najbardziej wymagających Klientów. Powierzając nam samochód masz pewność, że trafi on w ręce ludzi, dla których motoryzacja to pasja, której poświęcają dużą część swojego życia. Możesz być pewien, że wszystkie naprawy Twojego auta zostały wykonane solidnie i zgodnie ze standardami technologii producenta.

service

Oferujemy szeroki zakres usług dzięki wyposażeniu najwyższej jakości oraz nowoczesnemu zapleczu diagnostycznemu. Wykonujemy w pełnym zakresie: przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy silników, skrzyń biegów, zawieszenia i układów kierowniczych, instalacji elektrycznej, naprawy układów zapłonowych i wtryskowych, układów hamulcowych. Dodatkowo świadczymy usługi oględzin samochodów używanych, pomiaru geometrii zawieszenia, sprawdzenie stanu amortyzatorów i sprawności hamulców.

service

Oprócz typowych napraw mechanicznych i blacharsko lakierniczych oferujemy sprzedaż oraz wymianę: oleju, filtrów, klocków i szczęk hamulcowych, amortyzatorów, płynów eksploatacyjnych, opon.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Nasi doradcy serwisowi pozostają do dyspozycji.

Godziny pracy serwisu:

 

pn-pt 7.00 – 21.00
sob 9.00 – 14.00
nd nieczynne

Volkswagen Bursiak 2023