Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

Salon Volkswagen Warszawa

NOWE AUTA OSOBOWE VOLKSWAGEN
NOWE AUTA DOSTAWCZE VOLKSWAGEN
UŻYWANE AUTA OSOBOWE
SERWIS VOLKSWAGEN
SERWIS SKODA
CZĘŚCI I AKCESORIA VOLKSWAGEN
CZĘŚCI I AKCESORIA SKODA
KONTAKT  

 

Volkswagen BURSIAK

Jesteśmy niezależnym dealerem z wieloletnią tradycją. Salon Volkswagen Bursiak rozpoczął działalność w 1999 roku i od tamtego czasu nasza pozycja znacznie wzmocniła się na rynku branży motoryzacyjnej w Polsce. Jesteśmy w czołówce salonów sprzedaży aut nowych. Nasze starania w rozwoju sprzedaży z roku na rok skutkują co raz to lepszymi wynikami. Osiągamy zamierzone cele Volkswagena i realizujemy założone plany indywidualne wewnątrz naszego zespołu sprzedaży w salonie Volkswagen Bursiak.

Zapraszamy do naszego salonu Volkswagen klientów z Warszawy, ze wszystkich dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe,  Praga Północ,  Rembertów,  Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Prowadzimy sprzedaż wszystkich dostępnych na rynku polskim modeli samochodów marki Volkswagen. Oprócz aut nowych, sprzedajemy samochody używane z gwarancją w programie Das WeltAuto. Jest u nas możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu.
Posiadamy atrakcyjne formy finansowania zakupu samochodu i ubezpieczenia – formalności kredytowe ograniczamy do minimum. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Autoryzowanego Serwisu Mechanicznego Volkswagen i Skoda, który przeprowadza: przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy skrzyń biegów oraz diagnostykę pojazdu. Volkswagen Bursiak gwarantuje legalność jak i prawidłowy stan techniczny pojazdów z oferty firmy.
Jest u nas największy wybór i natychmiastowa dostępność oryginalnych części. Obsługujemy bardzo wielu klientów z Warszawy, którzy zamawiają u nas nie tylko części, ale zakupują nowe auta, które posiadamy w ofercie.

Volkswagen Bursiak 2020