fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcej



Zaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

O Nas

BURSIAK. Autoryzowany Dealer Volkswagen Łódź.
Serwis Volkswagen Łódź. Serwis Skoda Łódź.

Kilka słów o nas:

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, istniejącą od 1974 roku i bezustannie wkładamy serce oraz pasję w obsługę naszych klientów. Od początku naszej działalności stawiamy na najwyższy poziom obsługi Klienta, najwyższą jakość świadczonych usług a także o przyjacielską atmosferę.

Salon Volkswagen Łódź. Osobowe i Dostawcze:

Nasza firma oferuje profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażnej samochodów marki Volkswagen.
Gwarantujemy najwyższą jakość usług od momentu przekroczenia drzwi salonu. Posiadamy wszystkie dostępne w sprzedaży modele aut marki Volkswagen oraz bogaty wybór samochodów dostępnych od ręki. Mając bogatą flotę aut demonstracyjnych umożliwiamy przetestowanie większości dostępnych wariantów samochodów osobowych i dostawczych.
W naszej ofercie zawsze znajdziecie Państwo model dopasowany do siebie. Zarówno dla osoby prywatnej jak i przedsiębiorcy.

Ofertę naszych samochodów znajdziecie Państwo m.in., na stronach:

Samochody używane. Volkswagen Łódź. Samochody wszystkich marek.

Firma BURSIAK oferuje Państwu bogatą ofertę samochodów używanych.
Program DasWeltAuto to wielomarkowy program odkupu i sprzedaży osobowych samochodów używanych, działający przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, SEAT, Škoda oraz Volkswagen Samochody Dostawcze. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych, pewnych aut używanych, których historia, rok produkcji, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane.
Z przyjemnością odkupimy Twój samochód! Pozostawiając nam go w rozliczeniu, otrzymasz dodatkowy rabat na zakup nowego samochodu. – zapytaj sprzedawcę o program „Trade-In”.

Autoryzowany Serwis Volkswagen, Skoda Łódź.

Jesteśmy Autoryzowaną Stacją Obsługi Samochodów Volkswagen i Skoda, z dostępem do nowoczesnej i innowacyjnej technologii napraw samochodów z grupy VW. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Serwis blacharsko-lakierniczy Łódź, likwidacja szkód komunikacyjnych Łódź.

Dbając o komfort naszych Klientów, prowadzimy także blacharnię i lakiernię. Dzięki temu, macie Państwo pewność wykonania napraw zgodnie z zastosowaniem najnowszych technologii blacharskich wymaganych przez koncerny Volkswagen i Skoda.

Dodatkowo dbamy o mobilność naszych klientów oferując samochody zastępcze na czas naprawy oraz holowanie do serwisu.

Części i akcesoria Volkswagen, Skoda Łódź.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno oryginalne akcesoria marki Volkswagen oraz Skoda jak i części zamienne.

Poznaj Nas

Paweł Janowski Dyrektor Sprzedaży pawel.janowski@bursiak.pl 501 125 033

Paweł Balcerzak Kierownik VW Osobowe pawel.balcerzak@bursiak.pl 795 227 797

Bartosz Pietrzyk Kierownik Sprzedaży Flotowej bartosz.pietrzyk@bursiak.pl 602 424 761

Piotr Tracz Kierownik Działu Finansowania piotr.tracz@bursiak.pl 502 653 677

Robert Gruszka Kierownik VW Dostawcze robert.gruszka@bursiak.pl 506 130 383

Jakub Lubiński Kierownik VW Używane jakub.lubinski@bursiak.pl 503 095 021

Piotr Lesiak Kierownik Serwisu piotr.lesiak@bursiak.pl 42 689 23 33

Dariusz Kolenda Kierownik Działu Części dariusz.kolenda@bursiak.pl 42 689 23 34

Ewelina Herszkowicz Asystentka Działu Handlowego ewelina.herszkowicz@bursiak.pl 42 689 23 30

Małgorzata Pustelnik Asystentka Serwisu malgorzata.pustelnik@bursiak.pl 42 689 23 33

Olga Piechaczek Specjalista ds. Finansowania olga.piechaczek@bursiak.pl 509 264 456

Aleksandra Urbańska VW Osobowe aleksandra.urbanska@bursiak.pl 504 108 444

Sławomir Tomala VW Osobowe slawomir.tomala@bursiak.pl 503 095 023

Paweł Staszewski VW Dostawcze pawel.staszewski@bursiak.pl 506 130 397

Tomasz Morawski VW Dostawcze tomasz.morawski@bursiak.pl 506 130 396

Kamil Sadziński VW Używane kamil.sadzinski@bursiak.pl 511 879 642

Michał Szewc VW Używane michal.szewc@bursiak.pl 503 095 046

Aleksander Adler Doradca Serwisowy aleksander.adler@bursiak.pl 42 689 23 33

Jakub Gołembiewski Doradca Serwisowy jakub.golembiewski@bursiak.pl 42 689 23 33

Mikołaj Jóźwiak Doradca Serwisowy mikolaj.jozwiak@bursiak.pl 42 689 23 33

Marek Białecki Specjalista ds. Części marek.bialecki@bursiak.pl 42 689 23 34

Volkswagen Bursiak 2022