Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcej



Zaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

O Nas

Nasz salon oferuje profesjonalną obsługę w zakresie samochodów Volkswagen i serwisu Skody. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, istniejącą od 1974 roku i bezustannie wkładamy serce oraz pasję w obsługę naszych klientów.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług od momentu przekroczenia drzwi salonu. Posiadamy wszystkie dostępne w sprzedaży modele aut marki Volkswagen, mając bogatą flotę aut demonstracyjnych umożliwiamy przetestowanie większości dostępnych wariantów samochodów osobowych i użytkowych.

U nas możecie Państwo:

  • kupić samochód nowy,
  • kupić samochód używany,
  • wycenić swój samochód, a jego wartość będzie stanowiła wkład własny w nowe auto,
  • kupić Oryginalne Akcesoria Volkswagen, Skoda,
  • kupić Oryginalne Części Zamienne Volkswagen, Skoda.

Dokonujemy także przeglądów samochodów i wszelkich napraw mechanicznych oraz blacharsko-lakierniczych.

Przez cały czas ściśle współpracujemy z producentem, otrzymując na bieżąco kolejne wytyczne dotyczące napraw i użytkowania samochodów oraz nowych ofert. Wykwalifikowani pracownicy serwisu wraz z miłą obsługą salonu są gotowi sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.

Poznaj Nas

Jakub Lubiński Kierownik Volkswagen Samochody Używane jakub.lubinski@bursiak.pl 503 095 021

Robert Gruszka Kierownik Volkswagen Dostawcze robert.gruszka@bursiak.pl 506 130 383

Piotr Lesiak Kierownik działu serwisu piotr.lesiak@bursiak.pl 42 689 23 33

Paweł Lisiak Kierownik działu sprzedaży aktywnej pawel.lisiak@bursiak.pl 42 689 23 30

Dariusz Kolenda Kierownik działu części dariusz.kolenda@bursiak.pl 42 689 23 34

Paulina Wołek Recepcja / Asystentka Działu Handlowego paulina.wolek@bursiak.pl 42 689 23 30

Jerzy Walczak Volkswagen Osobowe jerzy.walczak@bursiak.pl 503 095 063

Paweł Balcerzak Volkswagen Osobowe pawel.balcerzak@bursiak.pl 795 227 797

Sławomir Tomala Volkswagen Osobowe slawomir.tomala@bursiak.pl 503 095 023

Kamil Sieroń Volkswagen Osobowe kamil.sieron@bursiak.pl 502 109 019

Tomasz Morawski Volkswagen Dostawcze tomasz.morawski@bursiak.pl 506 130 396

Paweł Staszewski Volkswagen Dostawcze pawel.staszewski@bursiak.pl 506 130 397

Kamil Sadziński Volkswagen Samochody Używane kamil.sadzinski@bursiak.pl 511 879 642

Michał Szewc Volkswagen Samochody Używane michal.szewc@bursiak.pl 503 095 046

Piotr Tracz Finanse piotr.tracz@bursiak.pl 502 653 677

Olga Piechaczek Finanse olga.piechaczek@bursiak.pl 509 264 456

Marek Białecki Dział części marek.bialecki@bursiak.pl 42 689 23 34

Bartłomiej Jończyk Dział części bartlomiej.jonczyk@bursiak.pl 42 689 23 34

Adrian Bereda Dział części adrian.bereda@bursiak.pl 42 689 23 34

Jakub Gołembiewski Doradca Serwisowy jakub.golembiewski@bursiak.pl 42 689 23 33

Małgorzata Pustelnik Asystentka Serwisu malgorzata.pustelnik@bursiak.pl 42 689 23 33

Mikołaj Jóźwiak Doradca Serwisowy mikolaj.jozwiak@bursiak.pl 42 689 23 33

Aleksander Adler Doradca Serwisowy aleksander.adler@bursiak.pl 42 689 23 33

Damian Golanowski Doradca Serwisowy damian.golanowski@bursiak.pl 42 689 23 33

Ewa Lewandowska Kasa ewa.lewandowska@bursiak.pl

Volkswagen Bursiak 2020