fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

RODZINA ID

Elektryczny ID.3

od 1 109 zł/mies. netto(1)

Elektryczny ID.3

Elektryzujące osiągi łączą się z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji.

Zasięg maksymalny 555 km⁠(2), a także możliwość szybkiego i wygodnego ładowania. Za pomocą szybkiej ładowarki naładujesz swojego ID.3 do 350 km w 30 min⁠(3).


Elektryczny ID.4

od 1 600 zł/mies. netto(1)

Elektryczny ID.4

Mocny SUV dbający o środowisko. Zdobywca nagrody „World Car of the Year 2021”.

Nie obawiaj się o zasięg. Maksymalnie wynosi on 519 km⁠(2), a dzięki możliwości szybkiego ładowania w 30 min naładujesz samochód na przejazd około 320 km⁠(3).


ELEKTRYCZNY ID.3 – POZNAJCIE SIĘ LEPIEJ.

ID.3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi łączą się z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji. Dla ludzi, którzy szukają zmian. Przyszłość stoi za progiem!

100% elektryczne

WYPOSAŻENIE

Wyposażenie seryjne Volkswagena ID.3 w wersji podstawowej Pro Performance zawiera m.in. systemy asystujące Front Assist, Lane Assist, Traffic Sign Recognition oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu. Na komfort podróżowania wpłynie dostępna w standardzie klimatyzacja Climatronic z możliwościami chłodzenia wnętrza podczas postoju oraz programowania chłodzenia na określoną godzinę. 

Dostępny za 155 890 złotych ID.3 może ponadto pochwalić się także dostępnością zaawansowanych rozwiązań świetlnych (światła z przodu i z tyłu w technologii LED, oświetlenie ID.Light we wnętrzu, oświetlenie nastrojowe w 10 kolorach do wyboru) oraz: systemem obsługi

głosowej, 10-calowym ekran dotykowy systemu infotainment i bezprzewodową łącznością czy multifunkcyjną kierownicą. 

100% elektryczne

ŁADOWANIE

Samochód w tej wersji można ładować: z mocą 100 kW prądem stałym (125 kW dla wersji Pro S) i 11 kW prądem zmiennym.

Docelowo oferta ID.3 obejmie pięć pakietów wyposażenia, dostępnych jako Basic lub

Plus, w zależności od wersji. Są to pakiety: Design, Infotainment, Comfort, Assistance i

Sport (tylko w wersji Plus). Poszczególne pakiety są elementami wyposażenia

standardowego aktualnie dostępnych wersji, skonfigurowanych na akumulatorach Pro

Performance i Pro S.

100% elektryczne

ID.Light – seryjny element wyposażenia, jakiego dotąd nie miał żaden samochód.

ID.Light to wąski pas diod, który znajduje się we wnętrzu ID.3 pod przednią szybą i zapewnia kierowcy intuicyjne wsparcie podczas jazdy. Po zajęciu miejsca w środku światło sygnalizuje, że samochód jest gotowy do jazdy. Jeśli ID.3 ma, zgodnie ze wskazówkami nawigacji, skręcić, światło „wędruje” odpowiednio w lewą lub w prawą stronę linii tworzonej przez diody. Jeżeli kierowca miałby w krytycznej sytuacji gwałtownie zahamować, ID.Light rozbłyśnie intensywnie czerwonym światłem. Podczas ładowania akumulatora od lewej ku prawej stronie linii diod przesuwa się zielone światło informując o stopniu naładowania akumulatora.

100% elektryczne

100% elektryczne

 


 

ID.4 POZNAJCIE SIĘ LEPIEJ

Zupełnie nowa koncepcja wnętrza, która daje wolność. Elektryczne osiągi, które zachwycają. Intuicyjna obsługa, dzięki której wszystko staje się łatwe. Nowy ID.4: mocny jak SUV, dbający o środowisko jak ID.

100% elektryczne

WYPOSAŻENIE I WNĘTRZE

ID.4 dostępny jest w dwóch wersjach wyposażenia: Pure Performance oraz Pro Performance. .W tabeli porównawczej, do ściągnięcia poniżej, znajduje się zestawienie, które pakiety są dostępne w poszczególnych modelach.

Wnętrze nowego ID.4 jest tak inteligentne i przestronne, że Ty i Twoja rodzina poczujecie się w nim naprawdę wspaniale. Z pewnością każdy doceni dużą ilość miejsca na nogi, konsolę środkową z możliwością wyboru konfiguracji i wygodne siedzenia, opcjonalnie z elektryczną regulacją i pamięcią ustawień. Do tego dochodzi środkowy ekran dotykowy o przekątnej do 30,5 cm (12 cali) oraz kierownica wielofunkcyjna z przyciskami dotykowymi, potwierdzającymi przyjęcie polecenia wibracją. Oświetlenie Ambiente w wybranych przez Ciebie kolorach i opcjonalny dach panoramiczny podkreślają atrakcyjność wnętrza.

100% elektryczne

ŁADOWNIE

Zaleta samochodów elektrycznych: mogą być ładowane prawie wszędzie. W domu naładujesz prądem przemiennym (AC) z gniazda domowej instalacji elektrycznej lub korzystając z opcjonalnego ID. Charger1 z mocą ładowania do 7,2 kW(Pure) lub 11 kW(Pro). Wiele publicznych stacji ładowania przy stacjach benzynowych i autostradach umożliwia także szybkie ładowanie prądem stałym (DC). Wariant Pro może być na nich ładowany z mocą nawet 125 kW.

100% elektryczne

ID.LIGHT

Przy użyciu ID. Light Twój ID.4 komunikuje się z Tobą także wizualnie i w połączeniu z systemem nawigacji pomoże spokojniej i łatwiej poruszać się po drogach. Samochód powita Cię i przełoży wskazówki systemów Infotainment i wspomagających na sygnały świetlne. Gdy użyjesz funkcji obsługi głosowej, ID. Light potwierdzi reakcję na Twój głos. A gdy będziesz wysiadał z ID.4, ID. Light pożegna Cię odpowiednim sygnałem świateł.

100% elektryczne

100% elektryczne

 

1 Rata w leasingu dla przedsiębiorców Lease&Care dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 15 000 km.

2 Zasięg całkowity uwzględniający zasięg na silniku benzynowym i elektrycznym. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od wersji, wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów, stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

3 Rzeczywisty uzyskany czas ładowania może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury baterii oraz poziomu naładowania baterii i jej zużycia, warunków atmosferycznych otoczenia, sprawności i mocy ładowarki oraz zużycia energii w czasie ładowania przez systemy.

Kontakt

Formularz kontaktowy – Już dziś poznaj i przetestuj nowego ID.3

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcej

Volkswagen Bursiak 2023