fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news
25
czerwiec 2021

Nowy Multivan z prestiżową nagrodą designerów Red Dot Award

• Najlepszy design: Nowy Multivan otrzymuje najwyższe noty „Red Dot: Best of the Best – najlepszy z najlepszych”
• Nowy Multivan już w momencie swej światowej premiery wyznacza światowe trendy


Hanower/Poznań, 23 czerwca 2021 r.

Jury konkursu Red Dot Awards co roku nagradza najlepiej zaprojektowane produkty różnych kategorii z całego świata.

W tym roku, w kategorii „Samochody i motocykle” nagroda „Red Dot: Best of the Best – najlepszy z najlepszych” trafiła do najnowszego modelu marki Volkswagen Samochody Dostawcze, Nowego Multivana.

 

 

 

Światową premierą Nowego Multivana, Volkswagen Samochody Dostawcze rozpoczął nową erę marki, przenosząc w przyszłość typowe jej cechy: funkcjonalność i elastyczność, wygodę, przestronność, nowoczesność i innowacyjność.

Albert Kirzinger, główny projektant marki Volkswagen Samochody Dostawcze, nie krył zachwytu podczas odbioru pamiątkowej statuetki: „Jesteśmy bardzo dumni, że zdobyliśmy jedną z najbardziej prestiżowych na świecie nagród w dziedzinie designu Red Dot Design Award, akurat w czasie światowej premiery Nowego Multivana. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym było to możliwe.”

Red Dot Awards jest jednym z najbardziej renomowanych konkursów wzorniczych na świecie. W tym roku firmy z 60 krajów zgłosiły do konkursu ponad 7800 produktów. Jury składające się z 50 międzynarodowych ekspertów oceniało m.in. stopień innowacyjności, funkcjonalność, ergonomię, trwałość, ekologiczność, jakość oraz symboliczne i emocjonalne aspekty produktów.

„Nowy Multivan zachwycił nas innowacyjnym projektem wnętrza, które umożliwia dostosowanie do różnych scenariuszy użytkowania, a dzięki równej podłodze i wielu starannie zaprojektowanym detalom, daje zupełnie nowe poczucie przestrzeni. Stylistyka w imponujący sposób łączy elementy wzornictwa typowe dla Multivana z nowoczesnym wyglądem, który ma doskonale wyważone proporcje i będzie wyglądał nowocześnie jeszcze przez wiele lat” – napisało w swym werdykcie jury.

Volkswagen Bursiak 2023