fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

Nowy T-Roc

Siła charakteru

Już od 854 zł netto/mies

  • Cena katalogowa od 110 290 zł
  • Rata nettood 854 zł/mc
  • Rabat 6 000 zł
  • Moc silnika 110-190 KM
  • Siła charakteru
  • Zużycie paliwa 4,9-7,9 l/100km
  • Pojemność bagażnika 392 | 1290 litrów
  • Liczba miejsc 5
1. Rata w leasingu dla przedsiębiorców Leasing Easy Drive dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.

 

Z wyostrzoną stylistyką zewnętrzną, nowym poziomem jakości i designu we wnętrzu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi nowy T-Roc pokazuje się ze swojej najlepszej strony podkreślając siłę charakteru.

 

 

Znajdź wymarzonego T-Roca wśród dostępnych od ręki w naszym Salonie lub umów jazdę próbną, przed którą sam zdecydujesz, którą wersję i silnik chcesz przetestować.

 

Dostępne od ręki

Jazda próbna

Finansowanie Twojego Volkswagena

Leasing i kredyt EasyDrive

  • Nowoczesne finansowanie z niską ratą – spłacasz jedynie utratę wartości samochodu w okresie finansowania
  • Elastyczne zakończenie umowy – wykupujesz lub oddajesz samochód do salonu i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingu

Wybrane cechy i funkcje Nowego T-Roca

IQ.LIGHT

Inteligentne światła

Nieważne, czy podróżujesz w dzień, nocą, czy w złych warunkach atmosferycznych – reflektory Matrix LED IQ.LIGHT, opcjonalne od wersji T-Roc Style, zapewnią doskonałą widoczność. System Dynamic Light Assist pomaga z wyprzedzeniem doświetlać zakręty na krętych drogach i zapobiega oślepianiu kierowców pojazdów nadjeżdżających z przeciwka, nawet przy włączonych światłach drogowych(1) – pojedyncze segmenty LED włączają i wyłączają się w zależności od sytuacji zapewniając optymalny rozdział strumienia światła. Poprawia to bezpieczeństwo nie tylko Twoje, lecz również innych uczestników ruchu.

1. W granicach możliwości systemu

 

Front assist

Seryjny asystent hamowania awaryjnego Front Assist z funkcją rozpoznawania pieszych może ostrzec Cię przed grożącą kolizją z pieszym lub innym pojazdem i w przypadku konieczności automatycznie zahamować.(1)

1. W granicach możliwości systemu. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą.

 

Aktywny tempomat ACC

Aktywny tempomat ACC może pomóc utrzymywać ustawioną wcześniej prędkość maksymalną(1) oraz odległość od jadącego z przodu pojazdu.(2) W korku nowy T-Roc może automatycznie zahamować i ruszyć (w przypadku opcjonalnej automatycznej skrzyni biegów DSG). W połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacji, ACC jest rozszerzone o przewidującą regulację prędkości przed ograniczeniami i zakrętami. Dzięki temu nie przekroczysz dozwolonej prędkości, gdyż system uwzględnia dopuszczoną przez przepisy prędkość na danym obszarze lub określone przez znaki drogowe ograniczenia prędkości.(2) Oprócz tego na podstawie danych z nawigacji system może dopasować prędkość do zakrętów, skrzyżowań i rond.(2)

1. Do prędkości maksymalnej 210 km/h.

2. W granicach możliwości systemu. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie ostrożności za kierownicą.

 

 

Easy Open&Close

Wygodne korzystanie z bagażnika

Znów masz ręce pełne toreb z zakupami? Żaden problem – aby otworzyć i zamknąć bagażnik nowego T-Roca nie potrzebujesz rąk, lecz nogi. Z opcjonalnym pakietem Easy Open & Close system Keyless Access zidentyfikuje kluczyk w Twojej kieszeni i wystarczy mały ruch nogą w okolicy tylnego zderzaka, aby pokrywa automatycznie zamknęła lub otworzyła się. Widzisz? Inteligentne technologie czynią życie codzienne łatwiejszym.

 

Digital Cockpit

Najważniejsze przed oczami: droga

Seryjny Digital Cockpit w nowym T-Rocu prezentuje wszystkie istotne informacje w postaci wyraźnie czytelnych grafik na kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 20,3 cm (8 cali). Kierowca podczas jazdy ma wygodny dostęp z kierownicy multifunkcyjnej do takich funkcji, jak radio/multimedia, telefon czy systemy wspomagające. Opcjonalnie T-Roc może być wyposażony w Digital Cockpit Pro(1), którego wyświetlacz o przekątnej 26,04 cm (10,25 cala) ma wiele możliwości indywidualnej konfiguracji i może wyświetlać dodatkowe informacje, na przykład mapę nawigacji bezpośrednio za kierownicą.

1. Seryjny w wersji T-Roc Style.

Volkswagen Bursiak 2023