fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

Nowe Modele

Nowe modele Volkswagena

Nie chcesz przegapić informacji o nowościach w rodzinie samochodów Volkswagena? Jesteś we właściwym miejscu!

 

Rozpoczęliśmy zbieranie zamówień

100% SUV
100% elektryczny

ID.4

Zupełnie nowa koncepcja wnętrza, która daje wolność. Elektryczne osiągi, które zachwycają. Intuicyjna obsługa, dzięki której wszystko staje się łatwe. Nowy ID.4: mocny jak SUV, dbający o środowisko jak ID.

Zadzwoń, napisz lub przyjedź do nas. Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące ID.4, dopasujemy finansowanie i skonfigurujemy go zgodnie z Twoimi potrzebami.


 

Pierwsze wyprodukowane sztuki już w Polsce

Nowy Golf Variant

Po cyfrowej rewolucji w Golfie hatchback przyszedł czas na Nowego Golfa Varianta! Pierwsze sztuki już są dostępne od ręki!


Pierwsze wyprodukowane sztuki już w Polsce

Nowy Arteon Shooting Brake

Innowacyjny design zupełnie nowego Arteona Shooting Brake pokazuje, jak powinno wyglądać połączenie ekskluzywności i praktyczności – od przyciągającego spojrzenia przodu, przez smukłą linię nadwozia, aż po imponująco pojemny bagażnik.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas. Pomożemy Ci skonfigurować wymarzonego Arteona i pokażemy jakie konfiguracje są dostępne od ręki!


Pierwsze wyprodukowane sztuki już w Polsce

Nowy Arteon

Nie sposób nie rozpoznać nowego Arteona, który już od pierwszego spojrzenia zachwyca designem i smukłą linią nadwozia. Wejdź do środka, a stylowe wnętrze i intuicyjne sterowanie nie pozwoli Ci wysiąść.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas. Pomożemy Ci skonfigurować wymarzonego Arteona i pokażemy dostępne od ręki sztuki.


Pierwsze wyprodukowane sztuki już w Polsce

Nowy Tiguan

Jeszcze bardziej ekscytujący. Mocniejszy, bardziej komfortowy i lepiej skomunikowany niż kiedykolwiek – nowy Tiguan pokazuje, co potrafi. Inteligentne technologie dają mu nadzwyczajne możliwości. Jako dynamiczny SUV wyznacza nowe granice tego, co możliwe.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas. Pokażemy Ci jakie Tiguany dostępne od ręki lub pomożemy skonfigurować Nowego Tiguana dopasowanego w 100% do Ciebie.


Dostępny od ręki lub na zamówienie

Nowy Golf

Nowy Golf to dowód na to, że technologiczna rewolucja dzieje się na naszych oczach! Już podstawowe wersje wyposażenia zawierają zaawansowane systemy awaryjnego hamowania Front Assist oraz samodzielnego prowadzenia w pasie ruchu dzięki zaawansowanej technologii Lane Assist. Po raz pierwszy standardem w każdej wersji są też cyfrowe zegary. Dodatkowo wyposażenie opcjonalne obejmuje ekran Head-Up wyświetlany bezpośrednio na przedniej szybie oraz kompletnie cyfrowe wnętrze o nazwie Innovision Cockpit.


Limitowana wersja 1st dostępna od ręki

ID.3

ID.3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi łączą się z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji. Dla ludzi, którzy szukają zmian. Przyszłość stoi za progiem!

Odwiedź nas, zadzwoń lub zostaw swoje dane. Przedstawimy Ci ofertę na ten przełomowy model Volkswagena.


T-Roc z rabatem 16 000 zł w ofercie rocznika 2020

T-Roc

Charakterny SUV swoją zadziorność podkreśla m.in. świetną dynamiką i właściwościami jezdnymi, odważnym designem czy wreszcie szeregiem innowacyjnych systemów wspierających kierowcę. Krewki T-Roc przypadnie do gustu pewnym swoich umiejętności

Kontakt

Formularz kontaktowy

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcej

Volkswagen Bursiak 2021