fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

Nowe Modele

Nowe modele Volkswagena

Nie chcesz przegapić informacji o nowościach w rodzinie samochodów Volkswagena? Jesteś we właściwym miejscu!


 

Już wkrótce

ID. Buzz

Elektryzujący powrót legendy.

 

Rozpoczęliśmy zbieranie zamówień

Nowy Taigo

Dla wszystkich, którzy wyznaczają trendy i inicjują zmiany, pokazując nie tylko styl, lecz również swój charakter. Dla wszystkich, którzy odnajdują niezwykłość w codzienności. Volkswagen Taigo. Nowy SUV coupe. Ma charakter.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas. Pomożemy Ci skonfigurować wymarzonego Volkswagena Taigo.


 

Rozpoczęliśmy zbieranie zamówień

Nowy Tiguan Allspace

Długi rozstaw osi, wersja również 7-osobowa oraz wariant mogący holować przyczepę o masie do 2,5 tony – nowy Tiguan Allspace umożliwia życie w większym wymiarze. Dla wszystkich, którzy każdy dzień mają wypełniony wielkimi i mniejszymi planami.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas. Pomożemy Ci skonfigurować wymarzonego Tiguana Allspace.


 

Rozpoczęliśmy zbieranie zamówień

Nowe Polo

Kto powiedział, że po małym samochodzie nie można się wiele spodziewać? Poznaj nowoczesny design i inteligentne technologie w nowym Polo.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas. Pomożemy Ci skonfigurować wymarzonego Volkswagena Polo.


 

Dostępny od ręki i na zamówienie

100% SUV
100% elektryczny

ID.4

Zupełnie nowa koncepcja wnętrza, która daje wolność. Elektryczne osiągi, które zachwycają. Intuicyjna obsługa, dzięki której wszystko staje się łatwe. Nowy ID.4: mocny jak SUV, dbający o środowisko jak ID.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas. Pomożemy Ci skonfigurować wymarzonego ID.4, dopasujemy finansowanie i pokażemy dostępne od ręki sztuki.

 


 

Dostępny od ręki i na zamówienie

ID.3

ID.3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi łączą się z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji. Dla ludzi, którzy szukają zmian. Przyszłość jest tuż za rogiem!

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas. Pomożemy Ci skonfigurować wymarzonego ID.3, dopasujemy finansowanie i pokażemy dostępne od ręki sztuki.


 

Pierwsze wyprodukowane sztuki już w Polsce

Nowy Golf Variant

Po cyfrowej rewolucji w Golfie hatchback przyszedł czas na Nowego Golfa Varianta! Pierwsze sztuki już są dostępne od ręki!


Dostępny od ręki lub na zamówienie

Arteon Shooting Brake

Innowacyjny design Arteona Shooting Brake pokazuje, jak powinno wyglądać połączenie ekskluzywności i praktyczności – od przyciągającego spojrzenia przodu, przez smukłą linię nadwozia, aż po imponująco pojemny bagażnik.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas. Pomożemy Ci skonfigurować wymarzonego Arteona i pokażemy jakie konfiguracje są dostępne od ręki!


Dostępny od ręki lub na zamówienie

Nowy Arteon

Arteon już od pierwszego spojrzenia zachwyca designem i smukłą linią nadwozia. Wejdź do środka, a stylowe wnętrze i intuicyjne sterowanie nie pozwoli Ci wysiąść.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas. Pomożemy Ci skonfigurować wymarzonego Arteona i pokażemy dostępne od ręki sztuki.


Dostępny od ręki lub na zamówienie

Nowy Tiguan

Jeszcze bardziej ekscytujący. Mocniejszy, bardziej komfortowy i lepiej skomunikowany niż kiedykolwiek – Tiguan pokazuje, co potrafi. Inteligentne technologie dają mu nadzwyczajne możliwości. Jako dynamiczny SUV wyznacza nowe granice tego, co możliwe.

Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas. Pokażemy Ci jakie Tiguany dostępne od ręki lub pomożemy skonfigurować Tiguana dopasowanego w 100% do Ciebie.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcej

Volkswagen Bursiak 2023