fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news
21
wrzesień 2020

Nowe dostawcze Volkswageny z 5-letnią gwarancją producenta

• Ostatnie egzemplarze Caddy 4 opuszczają poznańską fabrykę
• Caddy 4 Legend Edition i Crafter LT Edition tylko teraz z 5 -letnią gwarancją i w atrakcyjnych cenach
• Atrakcyjne warunki zakupu dotyczą produkowanych w Polsce samochodów z rocznika 2020

Poznań, 18 września 2020 r. Dobiega końca produkcja niezwodnego, dostawczego Volkswagena – produkowanego w Polsce modelu Caddy 4. Ostatnie egzemplarze zjeżdżają w tym tygodniu z linii produkcyjnej poznańskiej fabryki Volkswagena. To doskonały moment, aby stać się posiadaczem nowego Caddy 4 w specjalnej ofercie Legend Edition. Samochód ten stał się już legendą i wzorcem dla uniwersalnych pojazdów, które w zależności od wersji mogą być dostawcze, rodzinne, a nawet turystyczne i które od wielu lat cieszą się uznaniem kierowców na całym świecie. Ale to nie koniec jesiennych promocji marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Na klientów czekają produkowane w fabryce w Białężycach k. Wrześni Craftery LT Edition, nawiązujące nazwą do popularnego modelu Volkswagen LT.

„To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących sprawdzonych samochodów dostawczych. Oferta dotyczy aut wyprodukowanych w 2020 roku, a pojazdy są dostępne od ręki. Dodatkowo, tylko teraz, oferujemy na nie bardzo atrakcyjne ceny, a nowe pojazdy objęte są 5-letnią gwarancją” – mówi Mikołaj Matuszewski, kierownik komunikacji marketingowej i PR marki Volkswagen Samochody Dostawcze. „Komfort użytkowania, jakość i bezawaryjność są symbolami marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Teraz, wraz z 5-letnią fabryczną gwarancją, możemy zaoferować naszym klientom jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.”

Decydujący się na zakup Caddy Legend Edition i Craftera LT Edition klienci, mogą skorzystać nie tylko z wydłużonej do 5 lat gwarancji, ale również z atrakcyjnych rabatów i specjalnej oferty finansowania. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze przygotowała atrakcyjną ofertę leasingu, który charakteryzuje się niską ratą i oprócz finansowania pojazdu zawiera pokrycie kosztów przeglądów i napraw samochodu. Innym narzędziem finansowym, którym można sfinansować zakup Caddy Legend Edition oraz Crafter LT Edition dostępnym w ofercie Volkswagena Samochody Dostawcze, jest leasing z rynkową wartością końcową Profit Lease. W leasingu Profit Lease koszt miesięcznych rat zależy od długości użytkowania i całkowitego przebiegu w kilometrach zadeklarowanego przy zawieraniu umowy. To klient decyduje, czy po upływie okresu użytkowania wykupuje auto, czy oddaje je do salonu i wybierze nowy model w ramach umowy leasingu.

Volkswagen Bursiak 2023