fbpx  Web App - Unavailable

Error 403 - This web app is stopped.

The web app you have attempted to reach is currently stopped and does not accept any requests. Please try to reload the page or visit it again soon.

If you are the web app administrator, please find the common 403 error scenarios and resolution here. For further troubleshooting tools and recommendations, please visit Azure Portal.

Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

Mobilny Doradca


Z myślą o Twoim bezpieczeństwie i wygodzie, wprowadziliśmy do oferty usługę Mobilnego Doradcy.

Od teraz dla własnego komfortu możesz skorzystać z opcji prezentacji samochodu oraz naszej oferty, w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

Nasz Doradca zaprezentuje Ci samochód i przedstawi ofertę,  z zachowaniem wszelkich standardów sanitarnych – będzie zaopatrzony w maseczkę ochronną oraz środki do dezynfekcji. Przyjedzie do Ciebie zdezynfekowanym samochodem.

Nie czekaj i już dziś zaproś Mobilnego Doradcę do siebie:

Zadzwoń: 537-198-888

lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego!

 

Kontakt

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a przy odbiorze zakupionego samochodu otrzymasz prezent.

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcej

Volkswagen Bursiak 2021