fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news
15
kwiecień 2020

Czyszczenie klimatyzacji metodą ultradźwiękową

Czyszczenie klimatyzacji metodą ultradźwiękową eliminuje 99,99% wirusów zgodnie z EN14476 w tym SARS-COV2 (COVID-19). Proces nebulizacji gwarantuje bezpośredni kontakt ze wszystkimi elementami systemu klimatyzacji i wentylacji (w tym filtrów i parownika).

Urządzenie rozpyla skondensowany detergent. Wytwarza ultradźwięki o częstotliwości 1.7 Hz, które rozbijają parujący płyn dezynfekujący do postaci mgiełki o średnicy kropel około 5 mikronów. W takiej postaci detergent znacznie skuteczniej dociera w każde miejsce układu klimatyzacji. Dezynfekuje i czyści również wnętrze samochodu. Preparat użyty do dezynfekcji jest antyalergiczny, niepalny i nietoksyczny. Pokrywa wszystkie odkażane powierzchnie utrudniając rozwój kolejnych pasożytów. Dezynfekcja klimatyzacji samochodowej metodą ultradźwiękową wykorzystuje nabój skondensowanego płynu dezynfekującego, którego ilość odpowiada przeciętnie 10 opakowaniom preparatu w aerozolu. Preparat jest rozbijany do postaci mgiełki, dzięki czemu wielokrotnie zwiększa się efektywność działania preparatu. Płyn krąży przynajmniej 15 min. w układzie klimatyzacji i we wnętrzu samochodu, przez co dociera do wszystkich zakamarków. Można się o tym przekonać obserwując proces czyszczenia. Patrząc przez szybę do wnętrza auta widzimy, jak mleczna mgła detergentu krąży w kabinie pojazdu. Po zakończeniu 40 minutowego procesu czyszczenia mamy pewność, że układ klimatyzacji a także wnętrze samochodu są czyste i wolne od jakichkolwiek zapachów.

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej metodą ultradźwiękową:
-usuwa złogi brudnego tłuszczu, kurz, pleśń i inne zabrudzenia z parownika i układu klimatyzacji,
-usuwa przykre i uporczywe zapachy z wnętrza auta,
-odkaża układ klimatyzacji i wnętrze samochodu zapobiegając alergiom,
-niszczy i usuwa mikroorganizmy, roztocza, grzyby i bakterie,
-neutralizuje pyłki oraz dym papierosowy i nikotynę.

Zdezynfekowane systemy są chronione przed ponownym wzrostem bakterii przez okres do 6 miesięcy.  Jest to, naszym zdaniem, obecnie najskuteczniejsza, wśród metod wykorzystujących preparaty chemiczne, metoda czyszczenia układu klimatyzacji.

Godziny otwarcia serwisu

pn.-pt. 7.00 – 21.00

serwis@bursiak.pl

tel. 42 689 23 33

Volkswagen Bursiak 2023