fbpx
Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news
18
styczeń 2021

„Czysty biznes” czyli połączenie „energii ze słońca” z elektromobilnością.

Stawiając na zrównoważony rozwój w zakresie transportu i energetyki, rozpoczęliśmy współpracę z FlexiPower Group – firmą specjalizującą się w montażu instalacji fotowoltaicznych.

 

Na początek kilka słów o historii naszej firmy.

Najdłużej działającą filią firmy Bursiak, jest prosperujący nieprzerwanie od 1977 roku, serwis blacharsko- lakierniczy. W maju 1999 roku został otwarty pierwszy salon Volkswagena w Łodzi. Prezes firmy Bursiak, otworzył salon w wieku 28 lat, zostając tym samym, najmłodszym z Dealerów samochodowych w tych latach. Równolegle z salonem otwarta została Autoryzowana Stacja Obsługi marki Volkswagen.

W sierpniu 2003 roku firma Bursiak rozszerzyła swoją działalności o świadczenie usług przewozu osób w całej Polsce. Do dziś nasze autobusy możecie spotkać w wielu częściach Łodzi a nawet odbyć nimi podróż.

W kwietniu 2007 roku poszerzyliśmy działalność naszego serwisu o Autoryzowaną Stację Obsługi marki Skoda.

W  2019 obchodziliśmy 20 lecie naszej firmy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykfalifikowanej kadrze, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepszy poziom obsługi Klienta. pomimo upływu lat, nie spoczywamy na laurach – wprowadzamy do oferty coraz to nowsze modele samochodów marki Volkswagen oraz inwestując w nowoczesne technologie, wpierając drogę do elektryfikacji motoryzacji.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, połączyliśmy siły z firmą FlexiPower Group, promując rozwiązania przyjazne środowisku oraz wspólną drogę do ekologii.

Kilka słów o FlexiPower Group.

Nieprzerwanie od 2007 roku realizuje usługi związane z pozyskiwaniem energii ze słońca. Firma FlexiPower Group specjalizuje się w:

  • instalacjach fotowoltaicznych;
  • farmach fotowoltaicznych;
  • montażach pomp ciepła;
  • instalacjach stacji ładujących.

Prowadzi kompleksowe wdrożenia dla domów, firm, gospodarstw rolnych oraz gmin.

Fotowoltaika zapewnia niezależność i swobodę. Posiadając instalację na dachu lub na gruncie, podwyżki cen energii elektrycznej przestaną Państwa dotyczyć. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko oszczędzacie, ale zabezpieczacie siebie i swoich bliskich, dbając przy tym o ekologię. Energia słoneczna to zasób naturalny, dlatego montaż paneli fotowoltaicznych jest ekologiczny i całkowicie bezpieczny dla środowiska.

Samochody elektryczne to przyszłość motoryzacji. Coraz więcej polskich miast oferuje przywileje dla posiadaczy hybryd i aut elektrycznych (bezpłatne parkowanie lub parkowanie za symboliczną opłatą, poruszanie się buspasami czy wjazd do stref zamkniętych dla aut spalinowych). Stacja ładowania pozwala dodatkowo zmniejszyć koszty użytkowania pojazdu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułem, który został opublikowany w Dzienniku Łódzkim i Strefie Biznesu. Poniżej wklejamy także pełną treść artykułu.

https://dzienniklodzki.pl/czysty-biznes-czyli-polaczenie-energii-ze-slonca-z-elektromobilnoscia/ar/c3-15389883?czy_podglad=t&hash_podglad=b1605117aa4f0a18d7aafeebbf6156f1

 „Czysty” biznes, czyli połączenie „energii ze słońca” z elektromobilnością

Łódzkie zyskuje kolejnych partnerów biznesowych. Swoje siły w popularyzowaniu rozwiązań promujących „zrównoważony rozwój” w zakresie transportu i energetyki połączyli – Bursiak – Autoryzowany Dealer marki Volkswagen oraz FlexiPower Group – firma specjalizująca się w montażu instalacji fotowoltaicznych.

Lata doświadczeń, najwyższa jakość świadczonych usług oraz chęć realizacji regionalnych projektów biznesowych, wpłynęły na decyzję o współpracy dwóch firm, od wielu lat działających w województwie łódzkim. O szczegóły projektu i wizję przyszłości niniejszego zagadnienia zapytamy Pawła Janowskiego – Kierownika ds. Sprzedaży w firmie Bursiak oraz Radosława Goszczyńskiego – Dyrektora ds. Sprzedaży w FlexiPower Group.

Skąd w ogóle pomysł na współpracę? Na połączenie dwóch branż, na pierwszy rzut oka, zupełnie innych – motoryzacyjnej i fotowoltaicznej?

ID.3 to pierwszy, w 100% elektryczny model Volkswagena. Stanowi on początek nowej ery rynku motoryzacyjnego – już na etapie produkcji VW w maksymalnym stopniu redukuje emisję CO2, dążąc do osiągnięcia najkorzystniejszego bilansu ekologicznego. Użytkowanie samochodu jest „zero” emisyjne, przy czym koszty jego użytkowania możemy ograniczyć do minimum, montując instalację fotowoltaiczną – mówi Paweł Janowski,  Kierownik Salonu VW Bursiak.

Dla wygody użytkowania samochodu elektrycznego, ładowanie powinno być ogólnodostępne np. w domowym garażu lub miejscu pracy. Samochód stanie się jeszcze bardziej ekonomiczny i ekologiczny, jeśli będzie zasilany „energią ze słońca”. Właściciel może zatem zaoszczędzić do kilku tysięcy złotych rocznie, inwestując w fotowoltaikę, nie wspominając już o przyczynieniu się do zmniejszenia emisji CO2. Oprócz tych oczywistych zalet, może liczyć także na udogodnienia w poruszaniu się po mieście: brak konieczności opłat parkingowych czy możliwość jazdy bus-pasami.

W ostatnich latach FlexiPower Group zrealizowała 25 tys. instalacji fotowoltaicznych, 45 tys. instalacji solarnych i 5 tys. montaży pomp ciepła. Ale na tym nie poprzestajemy. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, postanowiliśmy połączyć siły z VW Bursiak, promując rozwiązania przyjazne środowisku oraz wspólną drogę do ekologii. Naszym celem jest popularyzacja odnawialnych źródeł energii i elektromobilności w naszym regionie. Dzięki połączeniu naszych biznesów, Klienci naszych firm mogą liczyć na preferencyjne warunki i skorzystać z atrakcyjnej oferty zarówno w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznej, jak i zakupu samochodu elektrycznego. – mówi Radosław Goszczyński, Dyrektor ds. Sprzedaży FlexiPower Group.

FlexiPower Group zapewnia kompleksową obsługę – od konsultacji i audytu, poprzez montaż, aż do pełnego wsparcia technicznego i serwisowego. Nieprzerwanie od 2007 roku realizuje usługi związane z pozyskiwaniem energii ze słońca. Specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych, montażach pomp ciepła oraz budowie farm pv. Prowadzi kompleksowe wdrożenia dla domów, firm, gospodarstw rolnych oraz gmin.

Autoryzowany Dealer VW Bursiak już od ponad 20 lat dostarcza Klientom najnowsze modele samochodów marki Volkswagen oraz świadczy usługi serwisowe w zakresie marki Volkswagen i Skoda. Specjalizuje się w obsłudze Klientów indywidualnych, firmowych oraz flotowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i renomie obydwu firm region łódzki może liczyć na silnych partnerów biznesowych w kwestii propagowania rozwiązań wspierających ekologię i elektromobilność w regionie łódzkim.

Volkswagen Bursiak 2023