fbpx  Web App - Unavailable

Error 403 - This web app is stopped.

The web app you have attempted to reach is currently stopped and does not accept any requests. Please try to reload the page or visit it again soon.

If you are the web app administrator, please find the common 403 error scenarios and resolution here. For further troubleshooting tools and recommendations, please visit Azure Portal.

Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcejZaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.
Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie, w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

Tłumiki

Tłumiki Economy

Możliwe zastosowanie w modelach:
Caddy 2004 – 2009, Transporter 2003 – 2009

Pierwszą grupą części Economy Volkswagen wprowadzoną do sprzedaży, są tłumiki Economy Volkswagen. W porównaniu z Oryginalnymi częściami Volkswagen® ich cena jest dużo niższa.

Użytkownicy starszych samochodów poszukują wysokiej jakości części w korzystnej cenie. Decydując się na tłumiki Economy Volkswagen uzyskują Państwo doskonałej jakości produkt przeznaczony do pojazdów 5-letnich i starszych. Układy te spełniają normy jakościowe obowiązujące dla wszystkich produktów koncernu Volkswagen. Pod względem materiałowym, układy wydechowe Economy Volkswagen są dostosowane do charakterystyki i trwałości użytkowej samochodów starszych. Części Economy Volkswagen są wykonane ze stali pokrytej ochronną powłoką aluminiową. Konsekwentne wykorzystanie układu odsysania skroplin zapewnia ponadto ochronę przed korozją i gwarantuje tym samym wydłużenie trwałości użytkowej części. Pojedyncze tłumiki Economy Volkswagen odpowiadają kilku rodzajom części oryginalnych. Osiągnięto to przez odpowiednie dopasowanie geometrii podstawowej tłumików. Z kilku odmiennych form utworzono jedną formę podstawową, która spełnia wymagania stawiane przed oryginalnymi układami wydechowymi. W serwisie ułatwia to gospodarkę magazynową, a pod względem produkcyjnym oznacza oszczędność kosztów. Z tego względu cena tłumików Economy Volkswagen jest dużo niższa w porównaniu z odpowiednimi Oryginalnymi częściami Volkswagen®.

Liczba numerów części 96
Efekt zagęszczenia asortymentowego 96 w miejsce 131
Pokrycie rynkowe 80%
Korzyść cenowa do 33%
Dostępność od 2007r. rozszerzenie 3. kwartał 2011

Volkswagen Bursiak 2021