Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
dasweltauto

Auta używane

Das WeltAuto. to wielomarkowy program odkupu i sprzedaży osobowych samochodów używanych, działający przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, SEAT, Škoda oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych, pewnych aut używanych, których historia, rok produkcji, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane.

dasweltauto
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Wyselekcjonowane samochody

Sprzedajemy tylko starannie wyselekcjonowane, pewne auta używane. Pod marką Das WeltAuto oferowane są tylko najlepsze samochody, których zakup gwarantuje Państwa satysfakcję.

 

Sprawdzony przebieg i pochodzenie

W Das WeltAuto przeprowadzamy szczegółową weryfikację historii samochodów, dzięki czemu znamy ich faktyczny przebieg i pochodzenie. Programem Das WeltAuto objęte mogą zostać wyłącznie samochody, które posiadają udokumentowaną historię przeglądów i napraw w ASO.

Sprawdzamy dokładnie każdy szczegół w książce serwisowej auta i weryfikujemy wszelkie nieścisłości. W ostatnim etapie kontroli samochody sprawdzane są przez specjalistów z autoryzowanych serwisów Grupy Volkswagen, którzy weryfikują zgodność dokumentacji auta z jego faktycznym stanem. Dzięki tak szczegółowej weryfikacji Klient może mieć pewność, że kupuje auto z prawdziwą historią i przebiegiem!

Sprawdzony stan techniczny

Każdy samochód objęty programem Das WeltAuto przechodzi rygorystyczny 117-etapowy test kontrolny, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom wyłącznie samochody w doskonałym stanie technicznym. 117-etapowy test Das WeltAuto to najbardziej rygorystyczny sprawdzian, jaki może przejść auto używane. Skonstruowany tak, aby zweryfikować każdy nawet najdrobniejszy element i działanie auta.

Aby weryfikowany samochód został objęty programem Das WeltAuto, wszelkie wykryte podczas testu usterki muszą zostać usunięte przy użyciu oryginalnych części w autoryzowanym serwisie.

Profesjonalne przygotowanie auta

Dokładne sprawdzenie stanu technicznego to połowa sukcesu. Jeśli sprzedawany przez nas samochód używany wymaga jakiegoś usprawnienia, możesz mieć pewność, że zostało ono wykonane w profesjonalny sposób. Chcemy, aby wrażenia z jazdy były od samego początku wyjątkowe.

Jazda próbna

Używany Volkswagen, SEAT, Škoda, a może Opel, Audi lub Toyota? Nie podejmuj pochopnych decyzji o zakupie samochodu. Każdy samochód z Das WeltAuto możesz sprawdzić samodzielnie, umawiając się na jazdę próbną.

Gwarancja

Skorzystaj z oferty gwarancji Das WeltAuto, stanowiącej ubezpieczenie pokrycia kosztów napraw awarii samochodów kupionych w programie Das WeltAuto.

Gwarancja Das WeltAuto to:

  • ochrona przed nieoczekiwanymi wydatkami po upływie gwarancji fabrycznej,
  • kompleksowa obsługa w salonie,
  • uproszczone procedury przy zgłaszaniu i rozliczaniu szkód,
  • fachowe i profesjonalne naprawy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagen, SEAT, Škoda, na terenie krajów Unii Europejskiej wraz z Norwegią i Szwajcarią,
  • naprawy wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta.

Pakiet ubezpieczenia dobierany jest w zależności od wieku i przebiegu wybranego przez Ciebie samochodu. Każdy klient ma możliwość wyboru odpowiednich rozszerzeń ochrony ubezpieczeniowej. W ramach określonych pakietów koszty usunięcia awarii pokrywane są przez zakład ubezpieczeń Cardif Assurances Risques Divers S.A.

Dedykowane opcje finansowania

Ceny aut używanych w ogłoszeniach motoryzacyjnych znacznie wykraczają poza Twój budżet? Korzystając z dedykowanych opcji finansowania Volkswagen Bank, nie musisz odkładać kupna samochodu na później! Kredyt, leasing, ubezpieczenie? Zapoznaj się z korzystnymi ofertami Volkswagen Bank w Das WeltAuto i wybierz rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

Samochód w rozliczeniu

Pomagamy, sprzedajemy i… skupujemy. W sytuacji, w której Klient jest zainteresowany nabyciem nowszego auta, może oddać stary samochód w rozliczeniu. Zaproponujemy za niego korzystną cenę i zagwarantujemy, że trafi w dobre ręce.

Prawo do wymiany

Zapewniamy dużą swobodę wyboru. Jeśli Klient będzie niezadowolony ze swojej decyzji, umożliwiamy wymianę samochodu w ciągu tygodnia od jego zakupu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że każdy kupujący podejmie słuszną decyzję i wyjedzie z naszego salonu pojazdem, którego szukał.

Personalizacja pojazdu

Klient może dostosować używany samochód do własnych potrzeb oraz dodać do niego nowe elementy wyposażenia.

Gwarancja mobilności

W obszarze usług serwisowania samochód zastępczy oferowany jest w standardzie.

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB