Skontaktuj się z nami

Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

salon@bursiak.pl tel.: 42 689 23 30

Godziny otwarcia

pn - pt 07.00 – 21.00

sb 08.00 – 15.00

serwis@bursiak.pl tel.: 42 689 23 33

Dział samochodów osobowych VW

tel.: 42 689 23 30

Dział samochodów użytkowych VW

tel.: 42 689 23 31
Odkupimy Twój samochód

Odkupimy Twój samochód

Maksymalny rozmiar pliku to 2MB

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z … więcej

Zaktualizowaliśmy Politykę prywatności, Politykę cookies, klauzule informacyjne oraz Regulamin Serwisu.

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies lub podobnych technologii za zgodą Użytkownika wyrażoną poprzez korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki, w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, bezpieczeństwa oraz w celach analitycznych, statystycznych, dostosowywania strony do indywidualnych potrzeb użytkowników i w celach reklamowych. W ten sposób Użytkownik zgadza się na to, iż cookies lub inne podobne technologie będą umieszczane w jego urządzeniu końcowym (m.in. komputerze, tablecie, smartphonie), a informacje w nich zapisane będą wykorzystywane we wskazanych celach przez PHU Bursiak sp. z o.o. Podstawą przetwarzania cookies jest Twoja zgoda. Korzystamy z dostawców zewnętrznych wskazanych w Polityce cookies do celów analitycznych i reklamowych. W każdej chwili Użytkownik może cofnąć zgodę poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub instalację plików cookies opt-out w sposób wskazany w Polityce cookies. Administratorem Twoich danych jest PHU Bursiak sp. z o.o. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w naszych klauzulach informacyjnych w Serwisie oraz w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

news

O Nas

Nasz salon oferuje profesjonalną obsługę w zakresie samochodów Volkswagen i serwisu Skody. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, istniejącą od 1974 roku i bezustannie wkładamy serce oraz pasję w obsługę naszych klientów.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług od momentu przekroczenia drzwi salonu. Posiadamy wszystkie dostępne w sprzedaży modele aut marki Volkswagen, mając bogatą flotę aut demonstracyjnych umożliwiamy przetestowanie większości dostępnych wariantów samochodów osobowych i użytkowych.

U nas możecie Państwo:

  • kupić samochód nowy,
  • kupić samochód używany,
  • wycenić swój samochód, a jego wartość będzie stanowiła wkład własny w nowe auto,
  • kupić Oryginalne Akcesoria Volkswagen, Skoda,
  • kupić Oryginalne Części Zamienne Volkswagen, Skoda.

Dokonujemy także przeglądów samochodów i wszelkich napraw mechanicznych oraz blacharsko-lakierniczych.

Przez cały czas ściśle współpracujemy z producentem, otrzymując na bieżąco kolejne wytyczne dotyczące napraw i użytkowania samochodów oraz nowych ofert. Wykwalifikowani pracownicy serwisu wraz z miłą obsługą salonu są gotowi sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.

Poznaj Nas

Mariusz Popławski Dyrektor

Piotr Lesiak Kierownik działu serwisu piotr.lesiak@bursiak.pl 42 689 23 33

Robert Gruszka Kierownik Volkswagen Użytkowe robert.gruszka@bursiak.pl 506 130 383

Jakub Lubiński Kierownik Volkswagen Samochody Używane jakub.lubinski@bursiak.pl 503 095 021

Paweł Lisiak Kierownik działu sprzedaży aktywnej pawel.lisiak@bursiak.pl 42 689 23 30

Dariusz Kolenda Kierownik działu części dariusz.kolenda@bursiak.pl 42 689 23 34

Marek Białecki Dział części marek.bialecki@bursiak.pl 42 689 23 34

Bartłomiej Jończyk Dział części bartlomiej.jonczyk@bursiak.pl 42 689 23 34

Bartłomiej Szurgot Dział części bartlomiej.szurgot@bursiak.pl 42 689 23 34

Jerzy Walczak Volkswagen Osobowe jerzy.walczak@bursiak.pl 503 095 063

Krzysztof Adamczewski Volkswagen Osobowe krzysztof.adamczewski@bursiak.pl 503 415 281

Mikołaj Kaczorowski Volkswagen Osobowe mikolaj.kaczorowski@bursiak.pl 503 415 127

Paweł Balcerzak Volkswagen Osobowe pawel.balcerzak@bursiak.pl 795 227 797

Sławomir Tomala Volkswagen Osobowe slawomir.tomala@bursiak.pl 503 095 023

Mateusz Miękoś Volkswagen Osobowe mateusz.miekos@bursiak.pl 504 108 444

Marcin Musiał Volkswagen Użytkowe marcin.musial@bursiak.pl 799 037 257

Paweł Staszewski Volkswagen Użytkowe pawel.staszewski@bursiak.pl 506 130 397

Tomasz Morawski Volkswagen Użytkowe tomasz.morawski@bursiak.pl 506 130 396

Kamil Sadziński Volkswagen Samochody Używane kamil.sadzinski@bursiak.pl 511 879 642

Michał Szewc Volkswagen Samochody Używane michal.szewc@bursiak.pl 503 095 046

Piotr Tracz Finanse piotr.tracz@bursiak.pl 502 653 677

Olga Piechaczek Finanse olga.piechaczek@bursiak.pl 509 264 456

Jakub Gołembiewski Serwis jakub.golembiewski@bursiak.pl 42 689 23 33

Hubert Baleja Serwis hubert.baleja@bursiak.pl 42 689 23 33

Kamil Kłosiński Serwis kamil.klosinski@bursiak.pl 42 689 23 33

Ewa Lewandowska Kasa ewa.lewandowska@bursiak.pl

Marita Majewska Recepcja marita.majewska@bursiak.pl 42 689 23 30

Mateusz Skierski Dysponent mateusz.skierski@bursiak.pl

Volkswagen Bursiak 2018